Ubytování na Domově mládeže

Charakteristika Domova mládeže

Žáci SŠNO Bystřice pod Hostýnem, kteří nemohou denně dojíždět do školy, využívají možnosti ubytování na Domově mládeže. Areál se nachází na adrese: Mlýnská 1425 Bystřice pod Hostýnem a je situován 3 minuty od centra města, 2 minuty od hlavní budovy školy a jednu minutu od autobusového nádraží. Pokoje mají většinou společné sociální zařízení. Součástí Domova mládeže je počítačová klubovna s připojením na internet, stolní tenis, posilovna, kuchyňky na každém podlaží a WIFI zóna v celé budově zdarma.
Domov mládeže je určen pouze pro žáky naší školy, kterým poskytujeme veškerý potřebný konfort. Ročníkoví vychovatelé zapojují žáky do kroužků: sportovního, německého jazyka, kondičního cvičení, cestovatelského, výtvarného, rébusů a kvízů atd…..
K relaxaci slouží také posilovna, stolní tenis, šipky, freesbee , florbal a další. Poskytujeme zázemí projektům školy a mezinárodní výměně mládeže.

Domov mládeže poskytuje ubytování během pracovního týdne, přes víkend je uzavřený, odborný pedagogický personál je stále k dispozici. VychovatelDokument PDFé dbají mimo jiné na to, aby změna v životě našich nejmladších žáků probíhala ve všech směrech bezproblémově. Žáci odjíždějí na víkendy, svátky a prázdniny domů. Provoz začíná v neděli od 18 hodin, v pátek končí v 15.30 hodin.
Součástí areálu je také školní jídelna, kde se připravují všechny pokrmy těsně před podáváním z čerstvých surovin.
Jsme členem Asociace domovů mládeže a internátů České republiky.

Ceník Domova mládeže:
1250,- Kč za měsíc na osobu v paušální sazbě a u žáků Odborného učiliště 1000,-Kč za měsíc na osobu v paušální sazbě. Vlastnictví osobního notebooku nebo PC je zpoplatněno částkou 50,-Kč na měsíc.

Příklady zájmové činnosti

  • Míčové hry v hale kulturního domu Sušil
  • Kroužek stolního tenisu
  • Využívání posilovny
  • Konzultace v německém jazyce
  • Cestovatelský klub a expedice po okolí a regionu
  • Fotbalový kroužek
  • Debatní kroužek
  • Kroužek kvízů a rébusů
  • Přednášky a zajímavé akce

Přihláška do domova mládeže ke stažení Dokument PDF

Adresa Domova mládeže SŠNO Bystřice pod Hostýnem:
Mlýnská 1425
768 61 Bystřice pod Hostýnem
Tel.: 573 378 001
E-mail: annablaha@seznam.cz

Vložil 13.10.2018 10:06 Čech Jaroslav